Znajdziesz nas w google +
Navireo to nowoczesny system informatyczny klasy ERP wspomagający zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Navireo dedykowane jest klientom, którzy wymagają od systemu ERP nie tylko kompleksowego wsparcia do zarządzania przedsiębiorstwem, ale oczekują przede wszystkim indywidualnych rozwiązań. SystemNavireo możne być w rozbudowany do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa z dowolnej branży, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Navireo pomimo bogatej funkcjonalności, pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. System posiada budowę modułową i gwarantuje kompleksowe wsparcie firmy. Navireo łączy w jeden sprawny system najważniejsze obszary działalności przedsiębiorstwa: począwszy od obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, poprzez pełną obsługę finansowo-księgową, a skończywszy na obsłudze działu kadrowego oraz naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników. 

CZYM NAVIREO WYRÓŻNIA SIĘ OD INNYCH SYSTEMÓW ERP

Navireo to przede wszystkim system wspomagający zarządzanie firmą, który integruje najważniejsze obszary przedsiębiorstwa. Elementami wyróżniającymi Navireo od pozostałych systemów klasy ERP to m.in.:
 
  • szeroka funkcjonalność
  • prosty i intuicyjny interfejs, który ułatwia łatwe poruszanie się po systemie przez użytkowników
  • możliwość rozbudowy systemu do indywidualnych potrzeb klienta.


Navireo uznano jak jedno z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania przedsiębiorstwem. System ERP został wielokrotnie nagrodzony oraz wyróżniony w rankingach systemów informatycznych dla firm m.in. przez Gazetę Finansową, która ogłosiła Navireo - Najlepszym Produktem dla Biznesu 2010.

Najważniejszym jednak potwierdzeniem, że Navireo jest system przyjaznym dla biznesu to zadowolenie użytkowników, a także rosnąca liczba klientów, decydująca się na wdrożenie tegoż systemu. 

Navireo umożliwia przejście na wyższy poziom zarządzania, na którym wydajność jest większa, działalność bardziej skuteczna przy jednoczesnym zachowaniu satysfakcji pracy użytkowników. Jest to możliwe dzięki architekturze pozwalającej dowolnie dopasować system do indywidualnych potrzeb całego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. 

System ERP – Navireo może być dostosowany do specyficznych potrzeb klienta lub branży. Otwartość i konfigurowalność systemu Navireo umożliwia na stworzenie indywidualnego i „szytego na miarę” systemu informatycznego, które wesprze działalność przedsiębiorstwa.

DLACZEGO NAVIREO NAZYWANY JEST PRZYJAZNYM SYSTEM ERP

Zintegrowany system zarządzania firmą – Navireo dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, intuicyjnego interfejsu, prostej budowy, a także bogatej funkcjonalności z możliwością rozbudowy został nazwany przez użytkowników przyjaznym systemem ERP. Korzyści związane z inwestycją w ten system są widoczne niemalże natychmiast po zakończeniu wdrożenia. Koszty systemu Navireo są współmierne do możliwości funkcjonalnych systemu. 

SPRAWDŹ CZY NAVIREO TO SYSTEM DLA CIEBIE

System ERP Navireo jest przeznaczony dla firm średniej wielkości, jedno- lub wielooddziałowych, posiadających wewnętrzny dział IT lub bez działu IT. Powstał z myślą o przedsiębiorstwach, które wymagają indywidualnego podejścia oraz dostosowania systemu do profilu działalności i poszczególnych stanowisk.